fbpx

Typy figury kobiecej – różne, czyli wyjątkowe

Typy figury kobiecej to jedna z tych rzeczy, które sprawiają, że jesteśmy wyjątkowe. Co warto wiedzieć o typach sylwetki?

Nasze ciała są w różnych kształtach i rozmiarach. Jedne z nas mają więcej krągłych kształtów. Niektóre mają węższe biodra, inne mają szersze ramiona. Typy figury kobiecej można podzielić na kilka kategorii.

Typy figury kobiecej – co warto wiedzieć?

Wśród naszych publikacji możecie znaleźć również takie, w których opowiadamy o tych najpopularniejszych kategorii sylwetek. Typy figury kobiecej różnią się pod wieloma względami. Oto kilka propozycji publikacji, z których możecie dowiedzieć się więcej!

Figura klepsydra – droga do ideału – to artykuł, w którym opowiadamy o tym, czym charakteryzuje się ten typ figury kobiecej. Piszemy też o tym, jakie ubrania będą dobrze pasować do tej sylwetki oraz jakie ćwiczenia warto wykonywać.

Jak dobrać ubranie do sylwetki typu jabłko – stąd dowiecie się, czym charakteryzuje się ta sylwetka oraz jakie ubrania pasują do tej figury.

Przygotowaliśmy też publikację o tym jak dobrać ubranie do sylwetki typu gruszka, z którego dowiecie się tego, co w tekście przytoczonym powyżej – tyle tylko, że dla innej figury.

Sylwetka prostokąt – skoro opisujemy typy figury kobiecej, nie mogło zabraknąć prostokąta. W tej publikacji doradzamy Wam, co warto ubierać i zachęcamy do tego by… być swoją stylistką!

Figura gruszki – ćwiczenia dla Ciebie to z kolei publikacja, w której opisujemy tylko ćwiczenia dla kobiet o tym typie figury. 

A w publikacji Typy sylwetki. Dobierz idealną suknię ślubną przedstawiamy kilka dobrych rad dla tych z Was, które wkrótce będą przeżywać ten wyjątkowy dzień!

Duże różnice a typy figury kobiecej

Choć typy figury kobiecej opierają się na pewnych charakterystycznych cechach – pamiętajmy, żeby zachować odpowiedni dystans. Przede wszystkim dlatego, że określanie typu sylwetki ma być dla nas po prostu pomocne choćby przy doborze ubrań, a ocena tego, który typ figury kobiecej jest najprzyjemniejszy, to.. no cóż, kwestia gustu! Może zdarzyć się tak, że Wasze kształty łączą cechy poszczególnych typów.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Skip to content