fbpx

Modne ozdoby do włosów 2020

Modne ozdoby do włosów 2020

W tym roku na jesień postaw na wyraziste ozdoby do włosów. Będzie to przedłużenie lata, podczas którego różnobarwne apaszki, opaski i spinki upiększały kobiece stylizacje.

Opaski do włosów z węzłem

Prym będą wieść opaski sztywne z węzłem. To hit ostatnich miesięcy, który póki co nadal utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych ozdób do włosów. Na swojej toaletce miej kilka różnych rodzajów takich opasek: w różnych kolorach, te węższe i nieco grubsze. Dzięki temu będziesz mogła dopasować je do konkretnych stylizacji, czy to eleganckich, czy bardziej casualowych.

Żółty, czarny, w kwiatowe wzory, w niebieskie pasy – nadają się i na plażę (choć jesienią może być trudno złapać odpowiednią pogodę), na spacer i do biura. Na pewno posłużą jeszcze przez kilka następnych sezonów.

Jeśli lubisz mieć związane włosy, zamiast zwykłej gumki wykorzystaj apaszki, które są dostępne w przeróżnych wzorach. Świetnie prezentują się zarówno na długich, jak i krótkich włosach, tak samo dobrze na kucykach, jak i na kokach.

Spinki do włosów

Spinki z perełkami to również hit – bardzo rzucają się w oczy. Nadają się zwłaszcza do eleganckich stylizacji. Możesz też postawić na nieco mniejsze wersje, z drobniejszymi perełkami, jeśli nie chcesz, by spinka przesłoniła Twoją stylizację.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. 13 listopada 2020

    […] Modne ozdoby do włosów 2020 […]

Dodaj komentarz

Skip to content