fbpx

Lista prezentów dla kobiety na Święta

WLUSTRZE - lista prezentów dla kobiety na święta - grafika tytułowa (8)

Lista prezentów dla kobiety na Święta mogłaby nie mieć końca. To dobrze, bo niektórym trudno zdecydować, co kupić. Jeśli tradycja Twojej rodziny zakłada, że życzenia świąteczne muszą być okraszone jakimś podarunkiem, to szukaj inspiracji niżej.

 

Zawsze w okresie świątecznym myślę sobie, że kobiecie bardzo łatwo jest kupić prezent. A potem przychodzi druga myśl. Że skoro tak łatwo, to czemu często mnie pytają, co chciałabym dostać? Wypadkową tych przemyśleń jest poniższa lista prezentów dla kobiety na Święta. Życzenia świąteczne będą jeszcze milsze, gdy wraz z nimi pojawi się jakiś trafiony prezent.

 

wlustrze - lista prezentów dla kobiety na święta - cytat

Lista prezentów dla kobiety na Święta – na ciepło

Wy też zauważyłyście, że nam, kobietom, częściej niż mężczyznom jest zimno? I tu pojawia się cała długa lista prezentów dla kobiety na Święta, które pozwolą w ciepełku funkcjonować sobie na co dzień.

  • Koc z rękawami – najlepszy pomysł na zimne wieczory. Można w nim spać, oglądać dobry film, czytać książkę albo pracować na laptopie. Zapewnia pełen relaks nawet w samolocie czy w samochodzie podczas długiej podróży. Będzie w nim i ciepło i komfortowo, bo nie zmieni położenia i nie spadnie.
  • Duży kubek do herbaty – co to znaczy duży? 500-mililitrowy albo i litrowy. Są takie. Sama taki uwielbiam, dlatego piszę z pełnym przekonaniem, że to dobry pomysł. Jeśli zrobisz w nim herbatę, to pijesz, pijesz i pijesz. I nie musisz wstawać, żeby zrobić drugi kubek. Serio? Kubek, następny kubek? – pomyślicie. Tak, ale nie taki zwykły jak wszystkie, które zalegają w szafce albo na strychu, bo nie ma ich gdzie trzymać, a przecież szkoda wyrzucić, bo to prezent.

 

Lista prezentów dla kobiety na Święta – na elegancko

Eleganckie Święta, to i eleganckie prezenty się nadadzą:

  • Szkatułka na biżuterię – elegancka, może nawet z grawerem, pozwoli uporządkować wszystkie kolczyki i pierścionki, jakie zalegają w szufladach. No i najważniejsze, że dzięki takiej szkatułce wszystko będzie w jednym miejscu i nareszcie przestanie się gubić.
  • Lusterko – jako że największy prezent bywa często w najmniejszym opakowaniu. Przyda się w każdej sytuacji, a jeśli dodatkowo będzie ładne, to już w ogóle prezent w punkt!
  • Rękawiczki skórzane – pomysł bardzo wytworny. Eleganckie rękawiczki przydadzą się przecież każdej eleganckiej kobiecie. A jeśli na dodatek będą to rękawiczki z dobrej firmy, to posłużą przez wiele lat.

 

Kosmetyczne podarunki

Lista prezentów dla kobiety na Święta nie obejdzie się bez kosmetycznych gadżetów. W drogeriach przed Świętami można zobaczyć mnóstwo ładnie zapakowanych balsamów, żeli itd. jednego producenta. Nie chodźmy na łatwiznę. Doradzałabym raczej, żeby  taki zestaw samodzielnie skompletować. Najlepiej podejrzeć, jakich kosmetyków używa mama, siostra, żona czy koleżanka. Potem takie znaleźć w drogerii i ułożyć w ładny, świąteczny zestaw. Wtedy jest przynajmniej pewność, że na pewno się przydadzą. No i nie idziemy na łatwiznę, biorąc z półki pierwszą lepszą rzecz.

Ja sama preferuję też mniej typowe prezenty, jeśli chodzi o kosmetyki. Ucieszyłabym się na przykład z zestawu moich ulubionych lakierów do paznokci. Może Wasza mama, ciocia czy siostra też. Na początek można dorzucić taki lakier jako dodatek do prezentu, a za rok, kto wie, może trzeba będzie kupić całą paletę.

 

Potwierdza się moja teza, że kobiecie łatwo jest kupić prezent. Ale ponieważ wiem, że niektórzy mają z tym problem, to chętnie podpowiadam. Mam nadzieję, że się przyda.

 


Karolina Mrozek | Autor wlustrze.pl


Karolina Mrozek

Polonistka, która nie ubiera spódnic po kostki, korektorka mająca świadomość własnych błędów. Kiedyś zaczynała dzień od kilku stron książki – dziś czyta, kiedy dziecko śpi.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. 23 lutego 2019

    […] kwiaty cięte, kwiaty doniczkowe. W zasadzie każde. Na wszystkie okazje, a jeszcze bardziej bez okazji. Dorze jest znać ich przesłanie, bo wtedy łatwiej rozmawiać z drugim człowiekiem o […]

Dodaj komentarz

Skip to content